Ostravský městský přebor:

HC Sport klub-HC Stará Bělá 3:3, HK Venezia-SK Jestřábi 3:7, HC Bohumín-HC Kralíkáři Krásné Pole 1:2, SK Jestřábi-HC VV Ostrava 7:0, TJ Petřvald na Moravě Válcovny-HC Koksovna 6:4, HC Bítov-HC Krásné Pole 6:5, HC Sport klub-HC VV Ostrava 19:2, HC Krásné Pole-HC STAR Ostrava 1:2, HC Bar-SK Jestřábi 3:2, HK Venezia-SK Time OUT Vratimov 1:14.

1. HC Sport klub 15 11 2 2 96:43 24
2. SK Vratimov 13 11 1 1 99:27 23
3. SK Jestřábi 13 8 0 5 59:30 16
4. HC Krásné Pole 14 6 4 4 35:35 16
5. HC Stará Bělá 8 7 1 0 51:19 15
6. SK Vikings 12 7 0 5 58:32 14
7. HC STAR 16 6 1 9 37:70 13
8. HC Kralíkáři 9 5 1 3 37:22 11
9. TJ Petřvald 11 4 3 4 51:52 11
10. Sokol St. Bělá 13 5 1 7 50:60 11
11. HC Bar 66 7 3 2 2 21:20 8
12. HC Koksovna 13 2 3 8 43:70 7
13. HC Bohumín 7 2 0 5 21:32 4
14. HC Bítov 8 2 0 6 29:50 4
15. HK Venezia 12 0 1 11 32:75 1
16. HC VV Ostrava 7 0 0 7 12:94 0

Extraliga juniorů – 30. a 31. kolo:

30. kolo: Vsetín – Vítkovice 3:4 SN (1:2, 1:1, 1:0-0:0). Branky a nahrávky: 14. Surovčík (Kubo, Vávra), 33. Szabo (Červenka, Jurík), 59. Surovčík (Kubo, Vávra) – 2. Kolouch (Kucsera, Slovák), 10. Seidler (Prokop, Noga), 29. (Palát, Vrána), rozhodující nájezd Kolouch.
Poruba – Šumperk 7:1 (1:0, 3:0, 3:1). Branky a nahrávky: 3. Špok (Kopáč), 26. Kalina (Mlynář), 30. Kalina (Bartoš, Bartošek), 34. Richter (Šimkovič, Kopáč), 41. Bartoš (Kalina, Mlynář), 42. Vajda (Capcara, Řezáč), 47. Blažej (Pindur) - 51. Skoumal.

Další výsledky: KEB Kladno - Mladá Boleslav 5:3, Karlovy Vary – Plzeň 4:1, Zlín Opava 5:4 SN, Znojmo - Kometa Brno 5:1, České Budějovice – Slavia 3:1, Sparta – Litvínov 1:2, Třinec – Havířov 4:1, Třebíč Olomouc 1:9, Ústí nad Labem – Liberec 2:5, Pardubice – Chomutov 4:0.

31. kolo: Vítkovice – Třinec 1:2 SN (0:0, 0:1, 1:0-0:0). Branky a nahrávky: 47. Prokop – 27. Chvostek (Ostřížek, Orsava), rozhodující nájezd Pavlík.
Kometa Brno – Poruba 5:3 (3:3, 2:0, 0:0). Branky a nahrávky: 7. Reschowský (Kempný, Švaňhal), 8. Brzobohatý (Stehlík, Vozdecký), 11. Štěpánek (Reschowský), 30. Švaňhal (Reschowský, Kempný), 38. Hájek (Grmela) - 4. Capcara (Řezáč), 4. Richter (Šimkovič, Špok), 18. Richter (Kopáč, Šimkovič).

Další výsledky: Havířov – Znojmo 2:1, Opava – Vsetín 6:2, Olomouc – Zlín 2:3, Liberec – Sparta 0:2, Šumperk – Třebíč 3:2 po prodl., Mladá Boleslav - Ústí nad Labem 4:2, Plzeň - České Budějovice 4:3 po prodl., Chomutov - Karlovy Vary 3:4, Litvínov – Pardubice 4:2, Slavia - KEB Kladno 5:3.

1. Vítkovice 31 18 8 2 3 153:77 72
2. Plzeň 30 19 4 2 5 104:64 67
3. Litvínov 31 19 2 1 9 103:77 62
4. České Budějovice 31 17 1 5 8 112:83 58
5. Zlín 31 17 3 0 11 109:83 57
6. Mladá Boleslav 31 15 5 2 9 124:100 57
7. Slavia 30 16 3 1 10 118:87 55
8. Třinec 31 12 6 5 8 107:97 53
9. Opava 31 15 2 4 10 117:107 53

10. Sparta 31 14 2 3 12 101:94 49
11. Ústí nad Labem 31 13 3 3 12 102:90 48
12. Liberec 31 13 3 3 12 110:113 48
13. Olomouc 31 13 2 3 13 85:78 46
14. Havířov 31 13 2 3 13 77:88 46
15. Chomutov 31 11 5 2 13 98:101 45
16. KEB Kladno 31 13 2 2 14 109:114 45
17. Karlovy Vary 31 12 1 6 12 96:83 44
18. Pardubice 31 9 6 2 14 82:95 41
19. Kometa Brno 31 7 4 6 14 84:96 35
20. Šumperk 31 10 2 1 18 74:114 35
21. Znojmo 31 9 1 5 16 80:102 34
22. Poruba 31 7 1 3 20 93:135 26
23. Vsetín 31 4 2 6 19 87:156 22
24. Třebíč 31 2 3 3 23 61:152 15

Extraliga dorostu – 30. a 31. kolo

30. kolo: Vítkovice – Zlín 0:2 (0:1, 0:0, 0:1). Branky a nahrávky: 13. Merta (Janota), 58. Haloda (Merta, Strojil).

Další výsledky: Plzeň – Pardubice 4:3 SN, Havířov – Vsetín 2:0, Liberec - České Budějovice 3:1, Slavia – Kladno 3:2, Opava – Třinec 3:4, Olomouc - Hradec Králové 4:3 po prodl., Šumperk - Havlíčkův Brod 0:3, Kometa Brno – Jihlava 3:2, Chomutov – Sparta 3:1, Mladá Boleslav – Písek 7:2, Litvínov - Karlovy Vary 1:7.

31. kolo: Vsetín – Vítkovice 4:5 (0:1, 3:1, 1:3). Branky a nahrávky: 24. Kitzberger (Bolfík, Kajaba), 28. Klímek (Kitzberger, Bolfík), 30. Kajaba (Podešva, Daněk), 47. Podešva – 5. Žvatora (Řehák), 32. Grubr, 42. Matuštík (Klimíček), 49. Holý (Němec, Grubr), 56. Mareček (Matuštík).

Další výsledky: Jihlava – Opava 4:3 po prodl., Hradec Králové – Šumperk 6:7, Třinec – Havířov 2:3, Karlovy Vary – Plzeň 4:3, Zlín – Olomouc 6:1, České Budějovice - Mladá Boleslav 4:3, Sparta – Liberec 1:2, Písek – Slavia 5:6, Havlíčkův Brod - Kometa Brno 2:1, Kladno – Litvínov 11:5, Pardubice – Chomutov 4:2.

1. Vítkovice 31 23 2 1 5 149:70 74
2. Sparta 31 22 2 1 6 141:77 71
3. Liberec 31 23 1 0 7 120:66 71
4. Kladno 31 21 2 3 5 141:90 70
5. Slavia 31 21 1 3 6 106:66 68
6. Zlín 31 20 1 3 7 110:55 65
7. Mladá Boleslav 31 18 5 0 8 115:78 64
8. Karlovy Vary 31 17 2 3 9 108:90 58
9. Plzeň 31 15 4 2 10 106:94 55
10. Pardubice 31 16 1 4 10 126:110 54
11. České Budějovice 31 13 2 3 13 93:84 46
12. Opava 31 13 2 3 13 105:114 46
13. Třinec 31 13 2 2 14 88:89 45

14. Havlíčkův Brod 31 13 0 4 14 96:124 43
15. Havířov 31 11 3 3 14 75:81 42
16. Chomutov 31 10 3 315 86:99 39
17. Kometa Brno 31 9 2 3 17 80:92 34
18. Jihlava 31 7 5 2 17 96:122 33
19. Litvínov 31 7 2 2 20 81:125 27
20. Vsetín 31 7 2 1 21 85:118 26
21. Olomouc 31 6 3 2 20 73:131 26
22. Hradec Králové 31 4 4 4 19 80:131 24
23. Písek 31 5 2 1 23 79:150 20
24. Šumperk 31 4 1 1 25 63:146 15

Liga dorostu – 26. kolo

skupina C: Přerov - VOKD Poruba 4:3 (3:2, 1:1, 0:0). Branky a nahrávky: 3. Brada (Kocan), 12. Žůrek (Tomeček, Gazda), 14. Pešat (Gazda), 30. Kreisel (Žůrek) - 4. Kofroň (Zuzaník), 18. Zuzaník (Palkovič), 39. Kupčík (Gonda).

Další výsledky: Nový Jičín – Frýdek-Místek 2:3, Uherské Hradiště - Třebíč 3:5, Karviná - Prostějov 4:0, Kometa Úvoz - Žďár nad Sázavou 5:3, Znojemští Orli - Orlová 3:5, Břeclav – Kopřivnice.

1. Třebíč 26 17 5 4 126:77 39
2. Frýdek-Místek 26 17 3 6 78:57 37
3. Poruba 26 16 4 6 118:66 36
4. Karviná 26 16 4 6 93:71 36
5. Nový Jičín 26 12 3 11 63:64 27
6. Znojmo 26 10 6 10 87:82 26
7. Uherské Hradiště 26 11 4 11 95:102 26
8. Žďár nad Sázavou 26 11 3 12 89:76 25
9. Kometa Úvoz 26 11 3 12 67:81 25
10. Orlová 26 11 2 13 83:87 24
11. Břeclav 26 9 4 13 71:82 22
12. Přerov 26 8 3 15 74:82 19
13. Prostějov 26 5 9 12 61:93 19
14. Kopřivnice 26 1 1 24 50:135 3