Ostravané přitom zápas dobře rozehráli, jejich gól do šatny v závěru úvodní třetiny byl pozitivním příslibem pro body. Domácí ale žádné překvapení nedovolili. Při dvojnásobné přesilovce z poloviny utkání dokázali nejprve srovnat a necelé dvě minuty nato se i dostat do vedení. Poruba se v závěru zápasu sice snažila o vyrovnání. Ve hře bez brankáře však nakonec inkasovala i třetí gól a bylo po všem.

Beroun – Poruba 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) Branky: 35. Slížek (Šinágl, Mazanec), 37. Tvrzník (Slížek, Horčička), 60. Gudas – 20. Zdeněk (Mikula). Rozhodčí: Jílek, Jebavý – Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 7:8, navíc Najdek (POR) 10 minut. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0.

Poruba: Štefl – Ovšák, Vnenk, Holík, J. Tesařík, Vajda, Rangl, Mlynář, Jelšík – Červenka, Najdek, Zdeněk – Bartoš, Mikula, Gelačák – Rehuš, Domian, Šedivý – Bursík, J. Káňa. Trenér: Kamil Kašťák.

Další výsledek 3. kola play out: Most – Třebíč 3:4 PP (0:1, 2:1, 1:1 – 0:0).