Diváci ještě ani neusedli a hosté vedli. Za pouhých 34 vteřin skóroval po akci Jánského a Lukeše centr první formace Reichel. Domácí srovnali krok ve 13. minutě, o vyrovnání skóre se postaral reprezentant Sičák.

Litvínov se dostal do vedení ještě jednou. V úvodu druhé třetiny se o druhý gól hostů postaral po kombinaci čtvrté formace exústecký nováček Dragoun. To bylo ze strany Litvínova – až na korekci beka Kroupy – vše. Výborný brankář Šindelář víc nedovolil.

Vítkovice se dostaly na koně v polovině zápasu, kdy během 29 vteřin skórovali Štefanka a Szturc. V závěrečné třetině pojistili výhru favorita Svačina, po zaváhání brankáře Hübla Kuboš a těsně před koncem Selingr.

Vítkovice – Litvínov 6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 13. Sičák (Ujčík, Szturc), 28. Štefanka (Trnka, Kuboš), 29. Szturc (Ujčík, R. Hruška), 47. Svačina (Jurečka), 51. Kuboš (R. Hruška, Ujčík), 59. Selingr (Treille, Vrána) – 1. Reichel (Lukeš, Jánský), 23. Dragoun (Jenáček, Bojer), 53. Kroupa (Majdan). Rozhodčí: Hradil, Husička – Čech, Poruba. Vyloučení: 7:7, navíc Selingr (Vítkovice) 10 min. Bez využití. Diváci: 3878.

Vítkovice: Šindelář – Kuboš, Voráček, Jurečka, Barinka, Sičák, Trnka – Kvapil, Štefanka, Krenželok – Klimek, Burger, Svačina – Ujčík, R. Hruška, Szturc – Treille, Vrána, Selingr. Trenéři: Hadamczik a Konečný.

Litvínov: J. Hübl – Pilař, Švarný, Kubát, Kroupa, Punčochář, Pojkar, Skuhrovec – Jánský, Reichel, Lukeš – Saulietis, V. Hübl, Kubinčák – Majdan, Trávníček, Gerhát – Bojer, Jenáček, Dragoun. Trenéři: Kučera a Šlégr.