Pod odborným dohledem sládka Petra Kwaczka včera společně zahájili vaření nefiltrovaného zlatavého moku. Ten si budou moci vychutnat lidé na oslavě piva Radegast v sobotu 14. září, kdy také oficiálně začne další ročník nejvyšší soutěže.

„Že se takhle potkáme v pivovaru u vaření piva, by asi nikoho z nás nenapadlo. Pokud to bude jen trochu možné, přijedu v září jeden nefiltr ochutnat. Je třeba pohlídat nejen začátek vaření, ale i výsledek," řekl třinecký vůdce Radek Bonk. „Hlavně ať nám to jde od ruky, protože dneska nemám moc času. Odpoledne už hrajeme přípravák s Košicemi," usmíval se vítkovický kapitán Jiří Burger.

Kapitáni extraligových hokejistů v Nošovicích.

„Abychom fanouškům hokeje a správně hořkého piva zkrátili čekání na začátek extraligy a Radegast den, tak jsme pro ně připravili jedinečnou expozici. Na exkurzní trase nošovickým pivovarem bude do 25. srpna k vidění 120 cm vysoký pohár pro mistra hokejové extraligy spolu s Prezidentským pohárem pro vítěze základní části a pohárem za druhé místo," sdělil Karel Kraus, marketingový manažer značky Radegast, který je oficiálním partnerem hokejové extraligy.