„Samozřejmě jsme nyní spokojení, vyhrálo se. Ale je škoda, že takový týmový výkon, jaký kluci podali dnes, nepředváděli i v průběhu sezony, mohli jsme být někde výše. Ale bohužel. Ambice byly vysoké, z tohoto pohledu nakonec velké zklamání, nedostali jsme se do play-off. Příští sezonu bude potřeba tým trošičku obměnit a hrát o příčky, na které budeme mít,“ uvedl pro klubový web Jiří Režnar, trenér HC RT Torax Poruba.

Český běh žen, 29. května 2021 v Ostravě.
OBRAZEM: ženy vloni rozzářily Ostravu. Za tři měsíce se běží znovu. Těšíte se?

V předkole play-off se utkají sedmá Slavia Praha s desátým Frýdkem-Místkem a osmý Prostějov s devátým Kolínem. Série na dvě vítězství začínají 5. března.

V play-down si to na čtyři vítězné zápasy od 9. března rozdají třinácté Ústí nad Labem se čtrnáctým Šumperkem. Poražený sestoupí do II. ligy, vítěz bude hrát baráž s nejlepším týmem ze II. ligy.

Turnaj Světové série v plážovém volejbalu J&T Banka Ostrava Beach Open 2019. Na snímku Tanja Hüberli ze Švýcarska.
Podívejte se: Krásky z celého světa na písku v Ostravě. Vrátí se i letos?

Hokejová Chance liga - 51. kolo:

Marimex Kolín - RT Torax Poruba 1:3 (0:0, 0:0, 1:3)

Branky a nahrávky: 58. Krejčík (Veselý, Šafránek) - 45. Korkiakoski (Guman, Jenyš), 54. Jenyš (Gřeš, Barinka), 59. Žovinec (Hajný). Rozhodčí: Zubzanda, Obadal – Jindra, Štofa. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. Diváci: 1222. Střely na branku: 35:26.

Poruba: Brízgala – Urbanec, Voráček, Husa, Szathmáry, Žovinec, Barinka – Špaček, Hrníčko, Vachovec – Stloukal, Gřeš, Korkiakoski – Jenyš, Guman, Carter – Réway, Bitten, Toman – Hajný.