„Ale lépe nám to šlo určitě při podepisování kartiček," usmál se slovenský obránce Richard Stehlík, kterého zájem nejvěrnějších příznivců ostravského hokejového klubu mile potěšil. Kromě autogramiády došlo i na focení a povídání o letní přípravě.

Vítkovičtí hokejisté v žertu připustili, že na dopoledním tréninku byl zklamaný nenominováním na tuto marketingovou akci hlavně útočník Jan Káňa. O něm je totiž známo, že patří právě v restauraci KFC k pravidelným zákazníkům. „Vybráni byli jen reprezentanti, Kaňka (Jan Káňa) v národním týmu nebyl," řekl se smíchem útočník Ondřej Roman. „Ale slíbil, že se tady staví, že je štamgast. Tak jsem zvědavý, kdy přijde," přidal se dobře naložený útočník Vladimír Svačina.

Dobrou náladu akce si pochvalovala i manažerka restaurace Zuzana Sehnalová se svou kolegyní Kamilou Hájkovou. „Jsme rádi, že po fotbalistech Baníku k nám tento rok opět zavítali i hokejisté Vítkovic, kteří hlavně za pultem budili doopravdy respekt. Ale zájem fanoušků o akci nás mile potěšil, byl to pro nás opět velký svátek," dodala manažerka restaurace KFC Zuzana Sehnalová.