Tentokrát do Ostravy. Souprava vyjede z brněnského nádraží v Králově Poli a zamíří do Vítkovic, kde hokejisté Komety vyzvou domácí celek v Ostravar Aréně.

Ještě předtím, v pátek 4. ledna, ale hokejisty Vítkovic čeká střetnutí se Zlínem. Půjde o první zápas nového roku, který odehrají na svém ledě.

Zápas 32. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a PSG Berani Zlín hostí OSTRAVAR ARÉNA v pátek 4. ledna 2019 od 17:30 hodin. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal a v den utkání budou také k dostání na pokladně Arény.

K TÉMATU

Úvodem se Zlínem otevírají hokejisté Vítkovic náročný lednový program. Čeká je deset zápasů, sedm z toho na domácím ledě. Vše v rychlém sledu a většinou s hodně atraktivními soupeři. Proto se logicky celý tým nedívá jen k nejbližšímu soupeři, ale během přelomu roku se snažil dobře připravit na celou porci extraligových bitev.
„Ono to není jen o Zlínu. Lednem nám začíná období, kdy nás čeká velká porce zápasů, drtivá většina z toho doma. Leden je považován za rozhodující měsíc, víme dlouhodobě, co dokáže udělat s tabulkou,“ varuje vítkovický kouč Jakub Petr.