Začátek utkání byl hodně mizerný…

Trochu jsme zaspali. Co jsme si řekli, že dávají góly kolem brány, to jsme si vůbec nepohlídali a oni z toho skórovali. Konec jsme měli dobrý zase my, tam se ukázala síla mužstva, které má na to otáčet zápasy. Musíme si to propříště pohlídat a hrát celých šedesát minut. Nemusí se nám to v budoucnu vyplatit. Stálo nás to hodně sil. Ono není příjemné, takhle dotahovat.

Sedm zápasů, jedno vítězství. To není ideální bilance…

To určitě ne, navíc po tom začátku. Stane se, že v sezoně přijde výkyv. To potká každé mužstvo. Je jen na nás, jak dlouho to bude trvat. V Plzni jsme měli dobrý začátek, dneska vydařený konec. Co z toho plyne? Je třeba bojovat celý zápas, nestačí hrát jen třetinu naplno.

Za toho nepříznivého stavu vám asi nebylo do zpěvu? Po třetím inkasovaném gólu lámal o mantinel hokejku naštvaný Hubáček…

Kdo by byl veselí, kdyby prohrával 4:0? Emoce tam byly. Petr (Petr Hubáček – pozn. aut.) je bojovník, štvalo ho to, tak to takhle řešil. Hrál potom výborně.

Odbyl jste si domácí premiéru, jak ji hodnotíte?

Raději bych byl za vítězství, ale i ten bod beru. Hrálo se mi dobře. Nesmím zapomenout na perfektní podporu fanoušků. Byla tady excelentní návštěva. Co víc si přát, hraje se vždy stokrát lépe.