Ostravané ukázali nejen v úterním čtvrtém duelu na Hané sílu a charakter. Ještě v polovině utkání prohrávali 0:2, ale nevzdali se, obdivuhodně se zvedli a nakonec zvítězili 4:3. V 54. minutě rozhodl švédský útočník ve vítkovických službách Tobias Lindberg. „S Olomoucí je to válka, každé střídání. Čeká nás teď zatím nejdůležitější zápas sezony. Na ledě necháme všechno,“ slíbil Lindbergův parťák z útoku Dominik Lakatoš, který v Olomouci také skóroval.

Předkolo play off hokejové extraligy - 4. zápas: HC Olomouc - HC Vítkovice Ridera, 15. března 2022 v Olomouci. Nervy drásající bitvu rozhodl v 54. minutě švédský útočník v ostravských službách Tobias Lindberg (druhý zprava).
OBRAZEM: Vítkovice vstaly z mrtvých. Po obratu na Hané se rozhodne v Ostravě

Vítkovický klub jíž zahájil prodej vstupenek na očekávaný klíčový souboj o postup do čtvrtfinále. Lístky jsou k dostání od středeční 10. hodiny v síti Ticketportal (https://www.ticketportal.cz/?iframe&idpartner=195). Na pokladně Ostravar Arény si je mohou fanoušci zakoupit ve středu od 12 do 17 hodin. Ve čtvrtek, tedy v den utkání, se budou prodávat již od 9 hodin. Cena zůstává 299 korun (do 15 let vyjde na 49 korun, pro děti do 120 centimetrů jsou zdarma). „Moc bych si přál, kdyby naši fanoušci dorazili a byla plná hala,“ dodal trenér Vítkovic Miloš Holaň.