„Za sebe i za celý klub mám radost, že naše vzájemná spolupráce s Milošem Holaněm bude pokračovat. Od svého příchodu k A-mužstvu před dvěma lety odvedl kus dobré práce a společně se svými trenérskými kolegy a ve spolupráci s Romanem Šimíčkem a Patrikem Rimmlem stojí za výbornými výsledky, kterých tým v této sezoně dosahuje. Miloš Holaň je Vítkovičák, má zkušenosti,“ řekl šéf Vítkovic Aleš Pavlík.

„Za sebe to vnímám jako pokračování spolupráce, o které věřím, že bude nadále úspěšná. K tomu samozřejmě Milošovi za celý klub přeji hodně štěstí,“ doplnil Aleš Pavlík.

Vítkovice - Karlovy Vary (23. kolo extraligy, 27. 11. 2022)
KVÍZ: Výzva pro hokejové fanoušky! Poznáte bývalé hráče Vítkovic na fotkách?

„Samozřejmě mám obrovskou radost. Vedu tým v klubu, kde jsem osobně vyrůstal a má motivace s mužstvem dosáhnout úspěchů je největší, jaká jen může být. Děkuji vedení klubu a majiteli Aleši Pavlíkovi za důvěru. Moc si toho vážím,“ prohlásil Miloš Holaň.

„Jak už jsem několikrát říkal, trénovat A-tým Vítkovic je pro mě splněným snem. Za sebe můžu slíbit, že práci mužstva budu nadále dávat své maximum a společně s kolegy se budeme snažit pokračovat v dobře rozjeté sezoně. Věřím a moc si přeju, aby výsledkem naší společné práce ve Vítkovicích byl úspěch, na který my všichni tady společně už tak dlouho čekáme,“ dodal Miloš Holaň.

Hokejisté Poruby (v bílém).
Ostrava vládne českému hokeji! Sejdou se Vítkovice a Poruba v extralize?

„Jsem rád, že u nás Miloš bude pokračovat. Je to kvalitní trenér, má bohaté zkušenosti a mužstvu se pod jeho vedením daří. Jsme v každodenním kontaktu a za sebe můžu říct, že spolupráce funguje. Milošovi taktéž přeji hodně štěstí a ať se mužstvu i jemu daří v následujících letech tak, jako doposud,“ uzavřel sportovní ředitel Vítkovic Roman Šimíček.

Miloš Holaň převzal A-tým 6. prosince 2020, povedlo se mu zastavit výsledkový útlum a dostat mužstvo do play-off. V sezoně 2021/2022 už pod jeho vedením tým úspěšně přešel přes předkolo do čtvrtfinále play-off. V právě probíhajícím extraligovém ročníku jsou Vítkovice po 28 odehraných kolech v čele tabulky.