„Dlouhodobě je to pro nás nepříjemný soupeř,“ naznačil generální manažer Pavel Hinner.

„Navíc před play-off Valmez posílil. Má tam hráče ze Vsetína, z Havířova i Opavy, vše bude opřeno o brankáře Šafránka. Zápasy budou vyrovnané, nebude to nic jednoduchého. Vše je otevřené,“ popsal v krátkosti Hinner.

I vzhledem k neobvyklému systému soutěže a hned sedmi vzájemným zápasům ví, co od soupeře čekat.

„Budou hrát z důsledné a zajištěné obrany, směrem dopředu pak mají šikovné hráče, kteří umí zaútočit. Základ bude ale postavený na gólmanovi a perfektní obraně,“ předpověděl Hinner.

Trenéry může těšit fakt, že k ruce mají prakticky všechny hráče. Dvoutýdenní přestávka dala v únoru nemocemi a zraněními zdecimovanému kádru možnost dát se dohromady.

I proto si Hinner myslí, že nebude hrát roli ani fakt, že Valašské Meziříčí muselo absolvovat předkolo proti Novému Jičínu.

„Valmez vyhrál ve třech zápasech, takže měl skoro týden pauzu. My se celou dobu pečlivě připravovali, proto jsem přesvědčený, že k tomu kluci přistoupí zodpovědně, na sto procent, bude to zajímavý hokej, ale tím, kdo projde do finále, budeme my,“ uvedl Pavel Hinner s tím, že vstupné je 70 korun a parkování je zajištěno na Hlavní třídě.

„I když ve stejnou dobu hrají extraligové Vítkovice proti Brnu, tak věřím, že si lidé najdou cestu i k nám a přijdou nás podpořit,“ dodal na závěr generální manažer.