Ondřej Novotný.Komentátor a promotér organizace Oktagon MMA Ondřej Novotný (na snímku vpravo) svůj původ nezapře. „Srdcem jsem stále v tomto regionu,“ říká ostravský rodák. O jeho sympatiích k Baníku se ví, pro Deník se trochu rozpovídal i o fandění Vítkovicím.

„Jako mladý jsem na hokej chodil pravidelně, měl jsem permici a také rád atmosféru v Ostravar Aréně,“ vykládá s tím, že obdivoval, když na ledě válela generace hráčů Miloše Holaně, Miroslava Fryčera, Petra Fabiána či Romana Ryšánka.

„Stejně tak i partu okolo Šimíčka s Kubinou v době výluky NHL. Dneska se zase rád dívám na Honzu Výtiska a hráče jako Olesz a další. Mám spoustu dobrých vzpomínek,“ podotýká Novotný, který se osobně zná i s Františkem Černíkem nebo Vladimírem Vůjtkem.

„Ostravar Aréna je pro mě prostě domov, něco, k čemu mám vztah, a fakt, že tam můžu udělat svoji akci, je pro mě odměnou,“ připomíná, že do největší haly v regionu zavítá s Oktagonem už tuto sobotu.

O den později by pak mohlo dojít na pátý zápas série extraligového předkola proti pražské Spartě. Přijde eventuálně svěřence Jakuba Petra v boji o postup do čtvrtfinále podpořit?

„Vidíte, to mě vůbec nenapadlo. Já si ale stejně myslím, že to skončí tři nula, takže žádný pátý zápas nebude,“ směje se na závěr Novotný, když poukáže na dnešní třetí utkání, které v O2 Aréně začíná v 19 hodin.

Druhé utkání předkola extraligového play-off Vítkovice Ridera – Sparta Praha 2:1:

První utkání předkola extraligového play-off Vítkovice Ridera – Sparta Praha 2:1: