PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY (Steel Cup)

Vítkovice - Linköping 3:2 (1:1, 2:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Kolouch (Klok), 29. Roman (Květoň, Zdráhal), 36. Zdráhal (Květoň, Sedlák) - 6. K. A. Olimb (Törnqvist, Larsson), 21. M. Olimb (Forsling, Little). Rozhodčí: Fiala, Koziol - Konvička, Barteček. Vyloučení: 6:10, navíc M. Olimb (L) 10 minut. Bez využití. Diváci: 1842.
Sestava Vítkovic: Bartošák - Výtisk, Urbanec, Baranka, L. Kovář, Sloboda, Klok, Sedlák, D. Krenželok - Szturc, Balán, Olesz - Květoň, Roman, Zdráhal - Kucsera, Kolouch, Vandas - E. Němec, Illéš, Tomi. Trenér: Petr.
Vojtěch Tomi (útočník Vítkovic): „Soupeř měl výborný pohyb, byli silní na puku, kterého se jen tak nezbavovali. Měli výborné přechody do útoku. Bylo to hodně bojovné, do poslední chvíle napínavé, nikdo nechtěl pustit třeba jen kousek ledu. Byli jsme jeden tým, dřeli jsme a každý odvedl svou práci. Pro nás je tohle nesmírně cenné vítězství."

Třinec prohrál gólem 40 vteřin před koncem…

Oceláři Třinec – Slovan Bratislava 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 49. Š. Ružička (Dravecký), 50. Hrňa (Marosz) – 25. Švarný (Plastino, Viedenský), 27. Plastino (Taffe), 60. Jeglič. Rozhodčí: Trombik, Koliba – Mikler, Bojda. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 2925.
Sestava Třince: Hrubec – M. Doudera, Hrabal, Linhart, Roth, Jank, Nosek, Kozák, Galvas – Sýkora, Kreps, Petružálek – Adamský, Cane, Irgl – Dravecký, M. Kovařčík, Š. Ružička – Rákos, Marosz, Hrňa. Trenér: Kýhos.
Zajímavost: Oceláři dokázali v polovině třetí třetiny během 49 vteřin dvěma přesnými zásahy smazat dvoubrankové manko a v samém závěru mohli dokonat obrat, když byl v čase 59:06 vyloučen Cheechoo za sekání. Jenže domácí obrana vyrobila hrubku a Jeglič 40 vteřin před třetí sirénou strhl v oslabení vítězství na stranu účastníka KHL.