Zkušený záložník vedl pětici spoluhráčů – Václav Procházka, Viktor Budínský, Patrizio Stronati, Nemajna Kuzmanovič a Viktor Budinský. Na opačné straně se po bok kapitána Jana Výtiska postavili David Kvasnička, Patrik Zdráhal, Šimon Stránský, Rastislav Dej a Ondřej Roman.

A právě posledně jmenovaný svedl rozhodující bitvu v rozstřelu na basketbalový koš. V něm však podlehl stoprocentně přesnému Viktoru Budinskému.

„Jsem gólman, takže v rukou musím mít cit, navíc když je volno, tak s kluky chodím na koš zaházet. Jsem rád, že mi tam všechny pokusy zapadly,“ usmíval se Budinský.

„Když jsme vedli tři nula, říkali jsme si, že pokud zase vyhrajeme, tak asi žádný třetí ročník už nebude, takže jsme trochu polevili. Ne že bychom jim to nechali, ale nakonec nás o kousek porazili,“ přiznal Roman.

Zatímco v minulém roce se soutěžilo ve střelbě na branku (v obráceném gardu, fotbalisté střelou hokejkou a hokejisté kopem), v curlingu a v zjednodušené verzi biatlonu, letos je nahradila přesnost v hodu pukem, střelba na basketbalový koš a slalom se zavázanýma očima.

„Já si myslím, že oba ročníky a jejich pojetí měly něco do sebe. Výsledek nebyl důležitý, hlavně že se pobavili fanoušci. Věřím, že to byl pro ně příjemný večer,“ uzavřel Ondřej Roman.