Těšilo ho, že se mužstvo oklepalo z nevydařeného třetího duelu a přiblížilo se semifinále. „Utkání se mi samozřejmě hodnotí dobře. Ten náš výkon oproti včerejšímu utkání byl odlišný; s větším nasazením, s chutí se dostat do vedení 3:1 na zápasy. A za to jsme rádi," řekl Varaďa.

„Chtěl bych náš tým pochválit za bojovný zápas a skvěle odvedenou práci. Jsme rádi za takové ubojované zápasy, které mají možná i větší cenu než výhra o tři čtyři branky. Ono to o to více bolí, ale o tom hokej v play-off je," dodal Václav Varaďa, který bude moci se svými svěřenci oslavit postup mezi nejlepší čtyřku zítra v domácím prostředí. Středočeši se ale ještě nevzdávají.

„My jsme v úterý odvedli opravdu úžasný výkon, který se těžko opakuje. Dnes jsme si vybrali velmi slabých osm až deset minut ve druhé třetině a soupeř nás dvěma góly potrestal. Potom jsme hru vyrovnali ve třetí třetině, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól. Byla tam nějaká spojnice, soupeř také trefil tyčku, pro diváky zajímavý zápas. Nemáme se zač stydět," podotkl trenér Mladé Boleslavi Marian Jelínek.