Kvalitu, zkušenost i progresivitu. To si ostravský klub slibuje od nového triumvirátu. "David Bruk přichází z Karlových Varů, kde vedl dvě sezony extraligový A-tým, k tomu dlouhou dobu působil u mládežnických reprezentací. Vlasta Wojnar patří k novým trenérům, já ho znám ještě ze svého někdejšího působení v mládeži Třince. Je progresivní a o jeho kvalitách svědčí i to, že na Slovensku s původně dost podceňovaným týmem dokázal uhrát před rokem bronz a také letos bojuje aktuálně v semifinále play off," řekl pro klubový web sportovní ředitel klubu Roman Šimíček.

Wojnara a jeho Spišskou Novou Ves čeká v úterý večer proti Košicím sedmý zápas v bitvě o finále slovenské extraligy. "Pavla Trnku asi nemusím představovat a jsem rád, že přijal naši nabídku pokračovat u A-týmu v pozici asistenta trenéra," přiznal Šimíček s tím, že Trnka s Brukem už v minulosti spolupracoval u mládežnické reprezentace.

"Oba se tak dobře znají. Věříme, že nová trenérská trojice bude úspěšná. Za sebe osobně a za všechny v klubu přeji novým trenérům hodně štěstí a úspěchů na lavičce Vítkovic,“ dodal Šimíček.