Jak velký vliv mělo na výsledek rychlé vyrovnání Sparty?

Nepohlídali jsme si to, dostali jsme gól a stálo nás to další zápas. Ty naše chyby… Je to už třetí zápas, bohužel. Zrovna jsme měli v kabině rozmluvu, každý jsme si k tomu něco řekli, a teď doufám, že jsme to všichni pochopili, včetně mě, že pojedeme do Boleslavi už s trochu jinou mentalitou.

Nepolevili jste po vedoucím gólu?

Nepolevili, prostě jsme tam nebyli důrazní. Oni z toho, co umí, tak dávali góly. Nepohlídali jsme si to.

Ondřej Roman i trenér Jakub Petr mluvili podobně jako vy – Sparta vás přetlačila v předbrankovém prostoru…

Ano, ale my jsme jim to dovolili, aby tak hráli, to je první věc. My jsme zase čekali, co přijde, ale ještě jsme z toho dali gól. Takže jsme začali dobře, ale bohužel, dostali jsme tři čtyři góly z předbrankových prostor. Přitom víme, jak je tam Sparta silná. Věděli jsme to a stejně jsme si to nepohlídali.

Navíc vám nevycházely ani přesilové hry, že?

To je hokej, to se prostě stává. Soupeř to ubránil, klobouk dolů, vyhrál. My ještě máme přes čtyřicet zápasů, takže ještě nebudeme nic rozebírat, ještě není konec sezony. Jdeme dál.

Zaujaly také dvě situace, kdy vy i soupeř jste leželi na ledě, přesto se nepískalo a hra pokaždé plynula dál a byly z toho brejky i šance. Co jste na to říkal?

Od toho tu nejsme. Na tohle jsou rozhodčí a pravidla ledního hokeje. Tohle je pro každého stejné. Jak pro nás, když jsme ujeli, tak i pro ně. Oni gól dali. Je to smolné, těžko nacházím slova, co bych k tomu řekl… Já bych vám to klidně řekl na plnou pusu, ale vy byste to museli všechno vypípat, takže bohužel.