„Jsem rád, že jsem doma. Vítkovice jsou můj mateřský klub a já mám velkou radost, že jsem se sem mohl vrátit. Po mém konci ve Švédsku se mi osobně ozval majitel klubu pan Aleš Pavlík a napřímo jsme řešili možnost mého návratu do Vítkovic. Bylo evidentní, že o mě hodně stojí, což rozhodlo o tom, že jsem zpátky tady doma. Moc se těším, až si zase zahraju za Vítkovice,“ řekl Patrik Zdráhal pro oficiální stránky HC Vítkovice Ridera.

„Jakmile jsem se dozvěděl, že by mohl Patrik Zdráhal ve Švédsku skončil, osobně jsem mu zavolal a vyjádřil přání, aby se vrátil k nám domů. Tři dny jsme byli v intenzivním kontaktu a já mám velikou radost, že se Patrik rozhodl znovu pro vítkovický dres. Je to odchovanec, kvalitní hokejista, reprezentant, má spoustu zkušeností. Takového hráče jsme si jednoduše nemohli nechat utéct,“ uvedl Aleš Pavlík, majitel HC Vítkovice Ridera.

„Patrik je výborný hokejista, který navíc v posledních letech posbíral řadu zkušeností. Máme opravdu velkou radost, že se rozhodl pro nás a věříme, že se stane jedním z lídrů a klíčových článků mužstva. Patrikovi přeji, ať se mu u nás co nejvíce daří a samozřejmě také, ať se mu vyhýbají zranění,“ dodal Roman Šimíček, sportovní ředitel HC Vítkovice Ridera. V pátečním 10. kole s Libercem ještě Zdráhal s největší pravděpodobností nenastoupí.