V součtu čtyř domácích zápasů letošní sezony přišlo do Ostravar Arény celkem 25 550 lidí, více už si jich našlo cestu do haly pouze v Brně. Co se týká průměrné návštěvnosti, jsou Vítkovice čtvrté s více než 6300 diváky.

„Jsou to skvělá čísla. Všem fanouškům děkujeme za jejich zájem a věříme, že budou chodit nadále v takovém počtu. Moc si jejich přízně vážíme,“ řekl výkonný ředitel HC Vítkovice Ridera Petr Handl. Toho těší, že fanoušky neodradilo ani předsezonní zdražení vstupného. „Je vidět, že lidi mají v Ostravě hokej rádi,“ dodal Petr Handl.

Do karet hraje Vítkovicím i jejich vydařený vstup do sezony. Vyhrály pět ze sedmi utkání a se 14 body jsou čtvrté se ztrátou tří bodů na vedoucí Chomutov. O vylepšení pozice budou usilovat svěřenci koučů Jakuba Petra a Pavla Trnky v pátek na ledě Dukly Jihlava.

TŘI MOHYKÁNI. Trio vítkovických legend, které se výrazně podepsalo v roce 1981 na zisku posledního vítkovického titulu, má pořád důvod k úsměvu. Na snímku zleva Miroslav Fryčer, Ladislav Svozil a František Černík.
Otevřená zpověď Miroslava Fryčera: Přečetl jsem ji za dva večery
DÍKY ZA VŠE, VIKTORE! Fanoušci Vítkovic v utkání extraligy s Mladou Boleslaví děkovali bývalému útočníkovi Viktoru Ujčíkovi za vše, co v minulosti pro klub udělal. Trojnásobný mistr světa a nyní asistent Středočechů reagoval pomyslným smeknutím klobouku.
Ujčík po děkovačce fanoušků Vítkovic: Tohle se všude nestává, bylo to skvělé