Mladá zpěvačka Jana Kociánová, kterou znají už mnozí posluchači na severní Moravě a ve Slezsku, kdy pravidelně zpívá nejenom na charitativních večerech, které pomáhají dětským domovům v tomto kraji, ale také moderuje finálové večery soutěže Missis spolu s Milošem Skácelem a Davidem Petříkem, vystupuje se světově proslulým tenoristou Peterem Dvorským, vydává v současné době už své čtvrté cédéčko.

Jaké písničky bude nová deska obsahovat, na to jsme se zeptali přímo mladé interpretky. „Tentokrát na tomto novém albu najdeme dva nové duety s populárním Martinem Maxou, a rovněž zavzpomínáme při nesmrtelném hitu.

Jó, třešně zrály, který je po letech naší společnou retropremiérou,“ svěřila se nám Jana Kociánová.

Další skladby mají názvy Popocatepetl twist, Ještě horší věci jsou, Mít rád bližního svého – a další. Doprovázet je bude skupina Golem pod taktovkou Jana Václavíka. Jana Kociánová nejraději však vzpomíná na své třetí album, na němž nazpívala svoji zamilovanou píseň Díky, pane prezidente. Hudbu k ní zkomponoval Karel Štolba a text napsal Michal Stein. Jana zůstala jako u vytržení, když před časem dostala fotografii s gratulací k cédéčku od pana prezidenta Václava Klause. Jana sice tentokrát pro prezidenta nezpívá žádnou speciální písničku, ale své zbrusu nové cédéčko mu určitě nezapomene poslat.