Návštěvníkům jediného koncertu v Česku představila písně z nového alba, ale také starší hity.

„Je to velký zážitek. Ještě jsem je neslyšel naživo, ale desky mám snad všechny," svěřil se před halou osmadvacetiletý Pavel. Do Ostravy přijel s Českých Budějovic. Dopravu si zorganizoval společně s dalšími fanoušky prostřednictvím internetové seznamky. „Nahlédl jsem do odkazu, kde se hledá doprovod na koncerty. Bylo tam hned několik zájemců z Čech. Domluvili jsme se a dojeli spolu. Je to zajímavá partička," vysvětlil krádce před začátkem koncertu.Ten sice začal už kolem 19 hodiny, ale hlavní hvězdy přišly na řadu až po 21. hodině. Do té doby pódium patřilo předkapelám – švédským Deathstars a Flyleaf, kteří jsou z USA.

Po jejich vystoupení pak kapelu Korn natěšené publikum hlasitě přivítalo. Pak začal koncert, který doprovázela velkolepá laserová show.Do Ostravy kapela Korn přijela v rámci světového turné s názvem Bitch We Have a Problem. Pořadatelé se museli vypořádat s dlouhým seznamem požadavků. Největším oříškem nakonec nebyly gurmánské speciality, ale noviny. Muzikanti si totiž přáli aktuální vydání listu USA Today.

„Byl to problém. Originál bychom sice sehnat mohli, ale s velkým časovým zpožděním. Nakonec jsme si noviny nechali vytisknout v jejich hotelu na papír formátu A3. Noviny vypadaly jako pravé a hlavně byli aktuální," řekla Lucie Janišová z pořádající agentury. Dodala, že hudebníci noviny dostali na čtení ke snídani a jeden z nich si titulní stranu vytrhl a pravděpodobně si ji poveze na památku domů.

U amerických novin vytištěných v českém hotelu si členové skupiny Korn pochutnávali například na omeletě, ve které podle podle požadavků nesměl chybět špenát. Dále si přáli míchaná vejce, šunku, sýr značky čedar a čerstvé nakrájené ovoce. Seznam zaslaných požadavků řešil také další stravu členů slavné hudební formace. Na svačinu si muzikanti žádali například tác s nakrájeným masem, sýrovou a zeleninovou mísu, burgery a těstoviny s vegetariánskou omáčku. Každý člen kapely měl k dispozici svoji lednici s nápoji podle vlastních požadavků. „Navíc jsme museli zajistit šatny s vlastní koupelnou, vybavené pohodlným čalouněným nábytkem, stoly a velkými zrcadly," popsala Janišová další požadavky.