Věnuje se také malbě, kresbě, grafice a jiným výtvarným odvětvím. Se svojí hudební skupinou Banana má za sebou již několik alb. Vladivojna si zahrála s muzikanty jako jsou Waltari, Richard Müller, Lenka Dusilová, a mimo jiné také s Lacem Deczim a Jazz Celulou New York, objevila se i na hudebním festivalu Colours of Ostrava. Její vystoupení jsou vždy nezapomenutelným zážitkem…

Velké úspěchy slavila na koncertech v Polsku. „Je to o tom, že je tam daleko více lidí a ti jsou více otevření. Hlavně Poláci se umějí více bavit. Co se týká většího úspěchu v Polsku - to vzniklo spontánně a na druhé straně by to byla naše smrt, kdybychom se soustředili jen na český trh. Tady je ten hudební trh hrozně malý, a my jsme se rozhodli jít cestou alternativního stylu hudby, což je tady těžší. Tady vždycky budou fungovat lépe kapely jako Chinaski nebo popovější věci, protože oslovují širší posluchačskou obec. Vezměte si zpěvačku jako je Lenka Dusilová, která je vynikající - to je jasný obrázek o tom, jak to tady chodí,“ prohlásila v minulosti v jednom rozhovoru.

Vladivojna vystudovala obor grafiky na Střední umělecké škole v Ostravě a poté absolvovala studium intermediálních forem na dnešní Fakultě umění Ostravské univerzity.

Už koncem příštího týdne se představí v ostravské Galerii Beseda cyklem svých obrazů pod názvem Box. A s touto mladou ženou, nabitou nevšední energií, se můžete setkat na besedě v badatelně knihovny Galerie výtvarného umění v Ostravě, která se uskuteční ve čtvrtek 23. dubna od 16 hodin.