„Jsem na chalupě, kde je pořád zapotřebí něco opravovat, takže se nenudím. Mám u sebe vnučku Johanku, užíváme si domácího bazénu a přírody na Fulnecku, kde není hluk velkoměsta,“ svěřila se nám včera zpěvačka. Ale rozhodně nezahálí.

Už 9. září ji čeká velký koncert v Domě kultury Poklad v Ostravě – Porubě, během něhož vznikne její první DVD. „Ano, představím se v místech, která jsou mi důvěrně známá a kde jsem před lety začínala svoji profesionální pěveckou kariéru.

Na koncertě mě doprovodí kapela mého syna Adama Pavlíka a posluchači mohou čekat průřez mých úspěšných písniček za posledních zhruba čtyřicet let,“ dodává Věra Špinarová a prosí své fanoušky, aby navštívili tento koncert pokud možno co v nejhojnějším poč­tu.

Věra Špinarová má ještě pro publikum další překvapení. „Vystoupí 30. října na Zimním stadionu Sareza v Ostravě-Porubě ve dvojkoncertu se známou rockovou legendou Suzi Quatro, “ potvrdil nám její manažer Alan Janeček. „Samozřejmě, že poslouchám už řadu let její písničky, je to skvělá zpěvačka, kterou mám moc ráda a jsem šťastná, že se v jednom večeru můžeme na koncertním pódiu vystřídat,“ svěřila se nám nadšená Věra Špinarová, která je momentálně v pohodě. „Nechci si ve svém věku nijak komplikovat život novými citovými vazbami. Miluji svou vnučku a své současné soukromí nechci rozhodně otevírat pro média,“ sdělila rezolutně stále velmi populární interpretka, kterou čeká na podzim velká šňůra vystoupení po celé naší vlasti.