Martina čekaly bujaré oslavy, které trvaly až do rána. „Oslavy byly dlouhé, jsem už hodně unavený a těším se domů,“ zmínil se Chodúr. Kdy se vrátí do Ostravy, ještě netuší, čeká ho totiž spousta povinností, které budou pokračovat i v nadcházejícím roce. „Martin má jako vítěz soutěže jednoroční závazek vůči oběma televizím, které přímé přenosy ze soutěží vysílaly. Od této chvíle bude mít navíc svého manažera, který se bude starat o jeho budoucí kariéru,“ řekl Adam Kotalík, mluvčí projektu SuperStar.

Na finálovém večeru nechyběli ani Martinovi rodiče, kteří neskrývali radost ze synova vítězství. „Myslela jsem si, že to ustojím, ale nešlo to. Z očí se mi valily slzy štěstí. Martin si splnil svůj sen a to je pro nás jako pro rodiče krásný pocit,“ řeklav pondělíDeníku Martinova maminka Melánie Chodúrová, která se spolu s ostatními členy rodiny a Martinovou přítelkyní Míšou moc těší na Štědrý večer, kdy si konečně trochu odpočinou a budou mít na sebe čas. „Hned po skončení večera oslavoval Martin své vítězství s celým štábem a ostatními účastníky soutěže, takže jsme mu stačili jen poblahopřát. Vynahradíme si to a společně vítězství oslavíme, až se vrátí domů,“ prozradila hrdá maminka.

Sázky za víkend dosáhly milionu


Jeho úspěch s ním prožívají i kolegové z kapely Robson, kteří Martina do soutěže naverbovali a rovněž ho přijeli podpořit do Bratislavy na superfinále. „Atmosféra v bratislavské Inchebě byla skvělá. Všichni jsme byli velmi nervózní. Posílal jsem hlasy až do samotného konce, a když moderátoři oznámili Martina jako vítěze, cítil jsem obrovskou radost a štěstí,“ shrnul za celou kapelu David Káňa. „První krok má Martin za sebou. Teď už bude jenom na něm, jak se k tomu postaví a jak dokáže, že vyhrál právem,“ dodal Káňa, který se spolu s ostatními členy kapely chystá Martina navštívit hned, jak se vrátí do Ostravy.

Chodúr porazil v posledním kole soutěže Slováka Miroslava Šmajdu. Diváci za celý týden hlasování poslali neuvěřitelných milion dvě stě padesát tisíc SMS a o uplynulém víkendu prosázeli na Martina Chodúra jeden milion korun.

Martin Chodúr se narodil před dvaceti lety v Ostravě Melánii a Jiřímu Chodúrovým. Se zpěvem začínal už ve třech letech v Múzické škole v Ostravě-Mariánských Horách. Podle rodičů pěvecké nadání zdědil po babičce, která zpívala v opeře. Momentálně studuje na Janáčkově hudební konzervatoři hru na klarinet. Jeho největším koníčkem je hudba, které věnuje všechen svůj volný čas. Kromě toho, že skvěle zpívá, se také věnuje vlastní tvorbě. S kamarády založil rockovou kapelu Eruption of Emotion a od patnácti let je členem kapely Robson, kde nahradil zpěváka Davida Tobiasze. Má staršího bratra Marka a přítelkyni Michaelu, s níž nedávno oslavil pětileté výročí vztahu. Martin se prozpíval až do finále pěvecké soutěže SuperStar, které vyhrál a stal se tak stal absolutním vítězem a nositelem titulu Česko Slovenská SuperStar.

TEREZA KRUMPHOLZOVÁ

Po uplynulých osm týdnů přinášel Deník svým čtenářům informace ze života finalisty soutěže SuperStar Martina Chodúra. Před každým z jeho finálových vystoupení jsme se vám snažili poodhalit kousek z jeho soukromí. Všechny díly seriálu ČTĚTE ZDE!