Stane se tak v příštím roce, druhého března, kdy účinkují v ostravské ČEZ Aréně. Jejich hudební i světelná show je proslulá svou grandiózností, vynalézavými efekty a perfektním světelným parkem, ale také hudební produkcí. Skupina Australian Pink Floyd vznikla v Adelaide v jižní Austrálii v roce 1988.

Proslavila se však až poté, co se přemístila do Velké Británie. Od roku 1993 její sláva už jen roste, má velmi širokou fanouškovskou základnu a patří mezi ni dokonce i sami členové kapely Pink Floyd. V roce 1994 se dokonce účastnili části turné Pink Floyd The Division Bell a o dva roky později získali velkou poctu, když byli pozváni na oslavy abrahámovin Davida Gilmoura. Zde se na jevišti spojili s Richardem Wrightem a Gyuiem Prattem a společně odehráli skladbu Comfortably Numb.

Kapela neustále koncertuje a zanechává za sebou ohromené diváky po celém světě. Předprodej vstupenek na tento koncert byl už zahájen.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticket- Art, Ticketportal (i na Slovensku) a Ticketstream, v agentuře Pragokoncert, telefon: 577 432 420 nebo 777 701 591, e-mail: dupalova@pragokoncert.com, a také přímo v ostravské ČEZ Aréně, tel. 596 707 404, 596 707 133, e-mail: kupcikova@arenavitkovice. cz a dále ve všech obvyklých předprodejích na Moravě a ve Slezsku.