Právě v moravskoslezské metropoli se totiž skupina před dvěma lety seznámila po svém koncertu u příležitosti předávání hudebních cen v „Andělské ulici“ , tedy Stodolní, se svým současným členem - fenomenálním baskytaristou Ulfem Gjerdingenem, Švédem, který v Ostravě působil. Koncerty turné se opírají o skladby z aktuálního alba Hodina.

„Ale připomeneme taky starší písničky,“ vrací se zpěvák, klávesista a spoluautor repertoáru Ondřej Brzobohatý do doby, kdy Bůhví hudebně těžili z world music. Nové album, jež sklízí pochvalu od kritiky, kapelu posouvá k pop rocku s prvky funky, soulu, etna a jazzu.

S úspěchem se setkal také první videoklip skupiny na singlovou píseň Nad strží. Bůhví na turné doprovodí Dj Mersi, který vystoupí na každém koncertě. Každý, kdo si aktivuje studentský tarif O2 Pohoda Simple, dostane zdarma vstupenku na koncert Bůhví společně se speciální páskou, díky které se bude přímo na místě moci zúčastnit soutěží o skvělé ceny.

O volnou vstupenku se mohou na kterékoli O2 prodejně přihlásit i stávající uživatelé Pohoda tarifů. Pokud s sebou navíc přivedou kamaráda, který si aktivuje O2 Pohoda Simple, získají oba ke vstupence i pásku na soutěže.