Ačkoliv Café Boulevard není příliš prostorné, má svou osobitou atmosféru. Tu vytváří klasický dřevěný nábytek i zajímavá výmalba, která působí zastaralým dojmem. Prostor kavárny je rozdělen na dvě oddělené části. Pokud chcete mít větší soukromí, můžete využít menší z místností, kde jsou jen dva stoly. V letních měsících je pak před kavárnou otevřena zahrádka, kde se můžete osvěžit některým z míchaných nápojů.

Jako v každé správné kavárně si můžete objednat klasické presso, napěněné cappuccino, ale i kávové speciality. Presso zde připravují z dobré kvalitní kávy, ale pokud si jej rádi vychutnáte s mlékem nebo smetanou, musíte o ně požádat a připlatit si. Přestože obsluha nepodává mléko ke kávě automaticky, je předpisově ohřáté a napěněné. Naproti tomu je ke kávě sklenka s vodou samozřejmostí. Pro kávové fajnšmekry doporučujeme zkusit kávové speciality z různých koutů světa.

Útulná kavárna Boulevard nabízí kromě napěněného cappuccina nebo jemného latté i kávové speciality z různých koutů světa.

Café Boulevard nepotěší ty, kteří si ke kávě rádi dají něco sladkého. Výběr moučníků je omezený pouze na medovník, tiramisu a jablečný závin. Ne vždy je ale nabídka kompletní. Při naší návštěvě kavárny měla obsluha k dispozici jen medovník. Vynahradit si to můžete jedním ze zmrzlinových pohárů.

Kavárna nenabízí pouze kávu, ale i horkou čokoládu nebo jogurtové koktejly. V Café Boulevard stojí za to ochutnat i míchané nápoje, ať už s alkoholem nebo bez něj. Drinky jsou pojmenovány podle francouzských měst a při výběru vám mohou pomoci jejich fotografie, které visí na stěnách kavárny. Nejenže dobře chutnají, navíc i hezky vypadají. Objednat si sice můžete i tradiční mojito, ale proč nevyzkoušet něco nového?

Kromě příjemné obsluhy vám čas strávený v kavárně může zpříjemnit denní tisk, časopisy nebo wi-fi. Fakt, že celá kavárna je kuřácká, nemusí vyhovovat těm, kteří nemají rádi zakouřené prostory. Do Café Boulevard se lidé rádi vracejí, protože na ně vždy čeká příjemná atmosféra a díky obsáhlému nápojovému lístku mohou pokaždé vyzkoušet něco nového.

JANA LICHÁ
VERONIKA GAZDÍKOVÁ