„Desítka bude na Colours ve znamení jak rekapitulace toho nejlepšího, co festival v minulosti představil, tak i premiér, které, jak doufáme, fanoušky potěší,“ říká Zlata Holušová, ředitelka a dramaturgyně. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro, v e-shopu na www. colours.cz a v kamenné prodejně Oriental v Ostravě – první čtyři tisíce kusů v imitované edici budou za 1190 korun. „Z důvodu letošního vyprodání je limit nákupu na jednu osobu stanoven na čtyři kusy,“ zdůrazňuje Zlata Holušová.

Pořídíte si conejdříve vstupenku na příští Colours?HLASUJTE V ANKETĚ VPRAVO NAHOŘE!

První potvrzenou hvězdou je zároveň zpěvák a multiinstrumentalista Brendan Perry. Šestnáct let tvořil jeho hluboký nezaměnitelný hlas vedle Lisy Gerrard poznávací znamení dua Dead Can Dance, které do rozpadu v roce 1997 vydalo celkem devět alb a proslavilo se po celém světě svojí éterickou elektronickou hudbou s prvky world music, new age, středověkými zpěvy či keltskou melodikou. „Plníme tímto slib, který jsme dali fanouškům poté, co jeho koncert musel být letos z důvodu prudké bouře zrušen,“ doplňuje Zlata Holušová.

Festival Colours of Ostrava nabídne příští rok během čtyř dní na šestnácti scénách přes 160 kapel, dýdžejů, filmů, diskusí, workshopů či divadel, včetně největších hvězd světové hudby. „Budeme dále pokračovat ve zlepšeních, která jsme zavedli letos – stylová klubová stage v jednom z pavilonů, druhá lávka přes řeku Ostravici, velkokapacitní tribuny, rozšiřování areálu a podobně,“ uzavírá Zlata Holušová.
Více informací na www.colours.cz.

Všechny články k proslulému ostravskému festivalu ČTĚTE ZDE!