Pořadatelé druhého ročníku festivalu Beats for Love oznámili poslední jména umělců, kteří vystoupí na počátku července v Dolní oblasti Vítkovic.

„Příznivci elektronické hudby se mohou těšit na jednoho z nejoblíbenějších interpretů české a slovenské hudební scény Majka Spirita či na výherce mnoha dýdžejských soutěží Rockyho Rocka," oznámil člen organizačního týmu Matyáš Ožana. Program největšího českého elektronického festivalu se dále rozrostl o kapelu Skyline, průkopníka elektroswingu Gramophonedzie a housovou formaci X-press 2.

Do Ostravy tak i letos dorazí nejen domácí jména, ale i ta světová. „Během tří dnů se na celkem osmi pódiích vystřídá více než 240 interpretů, kteří v součtu všech pódií budou hrát přes tři sta hodin," shrnul ředitel festivalu Kamil Rudolf. Druhý ročník festivalu nabídne spoustu novinek. Jednou z největších, kterou nyní pořadatelé představili, je VIP all inclusive prostor, který bude v klubu U6. „Vystoupí zde přes třicet dýdžejů a hlavními výhodami pro ty, kteří si zakoupí vstupenku na tuto scénu, budou vybrané alkoholické i nealkoholické nápoje, raut, parkoviště, povinný festivalový kelímek a další věci úplně zdarma," vysvětlil Ožana.

Beats for Love se uskuteční od 3. do 5. července a vstup bude stejně jako vloni podmíněn koupením ekologického kelímku. „Festival získal díky minulému ročníku certifikaci Čistý festival a tento úspěch budeme chtít úspěšně obhájit," dodal Ožana.

Markéta Jarmarová

Zdroj: Youtube