Návštěvníci se můžou těšit i na Michala Pavlíčka, jenž vystoupí se svým triem. Jako hosta si na Karvinsko pozval Báru Basikovou. Řekl to pořadatel festivalu Marek Slonina.

"Na vystoupení Pavlíčka s Basikovou se moc těšíme. Budeme tak mít na festivalu i část legendární kapely Stromboli. Takže zazní i hity této skupiny," uvedl pořadatel. Dodal, že podobný přesah bude mít i účast Viléma Čoka a skupiny Bypass. "Zahraje totiž nejen své starší věci a novinky. Dojde i na skladby Pražského výběru," dodal Slonina.

Uvedl, že letos pořadatelé při kompletování výčtu interpretů hodně vsadili na přání návštěvníků. "Hodně si lidé psali o No Name, kteří u nás pět let nehráli. Žádaná byla i stále populárnější formace Prohrála v kartách, která v roce 2006 úspěšně předskakovala Divokému Billovi. Pro vyznavače punku je určen koncert Vypsané fixy a slovenská legenda tohoto žánru Zóna A.

"Prostor dostanou i tři kapely, které letos získaly ocenění v soutěži amatérských hudebníků Líheň. Budou to brněnští Go in side a Woodoo a celkový vítěz Enter z Hradce Králové," řekl Slonina s tím, že festival začíná ve 13.00 hodin. Vstupenka v předprodeji stojí 150 korun. Na místě návštěvníci zaplatí 200 korun. Více informací zájemci najdou na adrese www.inkubator.webz.cz.