Kromě něj se v netradičních rolích předvede řada dalších známých tváří. Speciál bude Česká televize vysílat ve čtvrtek 21. června od 20.00, řekla mluvčí ostravské televize Jolanda Pilařová.

Hlavní hvězdou pořadu ale bude zpěvák skupiny Support Lesbiens Kryštof Michal. Ten předvede, že dokáže s přesností hodinářského mistra zacházet se vším kulatým a vždy se trefit tak, jak si přeje. V přesných zásazích mu nebudou vadit ani zákeřné překážky. "Předvede své umění na kulečníkovém stole, bowlingu a golfu," prozradila mluvčí.

Dalšími hosty bude například rychlobruslařka Martina Sáblíková a herci Mahulena Bočanová a Roman Vojtek. Právě poslední dva jmenovaní předvedou hádku, kterou před časem zachytily kamery v zákulisí taneční soutěže vysílané Českou televizí. "Diváci se můžou těšit i na knoflíkářské schopnosti herce Bořivoje Navrátila nebo třeba exkurzi do romštiny v podání redaktora České televize.

Pořadem jako vždy diváky provedou Vojtěch Bernatský a Petr Svěcený. Pro speciální vydání pořadu Svět rekordů a kuriozit si přichystali hodinový gejzír neuvěřitelných skutečností a kuriozit. "Obejdeme se úplně bez ukázek neuvěřitelných výkonů zahraniční provenience. Všichni hosté ve studiu jsou hvězdami domácích luhů a hájů. Divadelní scény možná vůbec netuší, jakými dovednostmi oplývají herci David Matásek, Bořivoj Navrátil a Roman Vojtek," vzkazuje moderátorská dvojice.