„Největší oslava narozenin na Moravě a ve Slezsku se sice bude konat v předvečer Mikuláše, slavit se ale bude rovnou v silvestrovském duchu," naznačil produkční Megakoncertu Radia Čas Jakub Hanák.

V Ostrava Aréně (bývalá ČEZ Aréna) se tak budou 5. prosince dít věci. Návštěvníci megakoncertu zažijí neopakovatelnou show, kterou je provede známý bavič a imitátor Vladimír Hron společně s moderátory Radia Čas. „Největším lákadlem bude na letošním megakoncertu téměř čtyřicetinásobný slavík, zpěvák Karel Gott. Popřát Radiu Čas k narozeninám dorazí do Ostravy i další skvělí muzikanti, které znají posluchači z vysílání. Vystoupí Michal Hrůza, Katarína Knechtová, David Deyl, Děda Mládek Illegal Band, Ezyway a další.

Vstupenky na tuto hvězdnou show jsou už v prodeji za 149 korun. Koupit se dají on-line z pohodlí domova, ve většině infocenter nebo osobně v Radiu Čas v Ostravě-Porubě. Lístky na koncert jsou k dostání také u všech prodejců sítě Ticket Art. Informace k megakoncertu najdou zájemci na webu Radia Čas www.casradio.cz.

Mediálním partnerem Megakoncertu pro všechny bezva lidi je regionální Deník.