Už posedmé na začátku prázdnin obsadí Ostravsko milovníci taneční hudby, kteří už netrpělivě vyhlížejí středeční začátek festivalu Beats for Love.

Ten letos nabídne na 13 pódiích více než 400 umělců z celého světa. „Předprodej vstupenek nám jde letos výrazně lépe než loni,“ řekl ředitel festivalu Kamil Rudolf. V minulém roce byl areál v Dolní oblasti Vítkovic všechny čtyři dny vyprodán a návštěvnost dosahovala až čtyřiceti tisíc lidí. „Věříme, že přes tuto hranici se dostaneme i v tomto roce. Jsme tak největší taneční festival ve střední a východní Evropě,“ uvedl Kamil Rudolf.

Organizátoři letos lákali milovníky taneční hudby na nejsilnější line-up v historii festivalu, který ve srovnání s minulými ročníky zahrnuje dvojnásobný počet zahraničních interpretů.

Přípravy na Beats for Love 2019

Hlavní hvězdou tanečního festivalu je DJ Don Diablo, který spolupracoval například s kapelou Coldplay. Velké očekávání slibuje také vystoupení DJ Robina Schulze. Přijedou také legenda světového housu Sven Väth nebo belgický DJ Netsky. „Došlo ke zvětšení areálu a připravujeme plno dalších novinek. Například kvalitnější pyrotechniku a efekty na hlavní Love stage,“ pokračoval Kamil Rudolf.

Areál festivalu se otevře ve středu ve 14 hodin. Pořadatelé už tradičně návštěvníkům doporučují, aby přišli včas. „Hlavní hvězda prvního dne, německý dýdžej a producent Alle Farben, totiž vystoupí už v 16 hodin. Všichni by proto měli přijít brzy. Pokud dorazí těsně před koncertem, může se stát, že se do areálu nestihnou dostat včas,“ varuje Kamil Rudolf.