„V případě koncertu Jarka Nohavici skutečně nemusíte stát ve frontě a riskovat, že se vstupenky opět vyprodají,“ popisuje Tereza Zgabajová ze společnosti Akord&Poklad, zajišťující akce v amfiteátru. Podotýká, že minulý rok skončil předprodej na „Jarka“ v „kulturáku“ v Zábřehu do šedesáti minut a v infocentru v Porubě za půldruhé hodiny (lidé ale na obou místech čekali i tři hodiny dříve).

A tentokrát se recept na získání lístků bez nervů jmenuje Amfipas! „Je to cenově zvýhodněná a přenosná permanentka, která umožní navštívit celý program letošního pásma kulturních akcí pod širým nebem souhrnně nazývaných Amfifest,“ uvádí Tereza Zgabajová.

Přibližně za průměrnou cenu dnešní vstupenky na vícedenní festivaly získá její držitel jisté místo jak na koncert Nohavici, tak i na další tři akce.

Slezský bard bude v sobotu 24. srpna ten, kdo Amfifest zahájí. Na neděli 25. srpna je připravena show Cavewoman (navazuje na úspěšnou komedii Caveman), na úterý 27. srpna tragikomická inscenace Drobečky z pernínku se Simonou Stašovou a na středu 28. swingový večer s Ondřejem Havelkou a Melody Makers. „S výjimkou Nohavici jsou samostatné lístky samozřejmě už k mání,“ upozorňuje Zgabajová.

Ty na „Jarka“ se však začnou prodávat jednotlivě až 10. července. „Nelze je předem rezervovat! Zájemci se budou muset postavit do fronty na předprodeje. Což bude opět jen v pokladnách DK Akord a v IC Poruba,“ dodává Zgabajová. Amfipasy se podle ní prodávají na obou uvedených místech. Jako bonusy k nim přidávají i dva poukazy na jakýkoliv filmový večer v rámci Amfifestu; vybírat se dá ze šesti filmů, včetně například Bohemian Rhapsody či Teroristky.

MichalFest 2019 v Ostravě-Michálkovicích.
OBRAZEM: Co nabídl uplynulý týden v regionu? Prohlédněte si fotogalerie