„Silent disko neboli tichá diskotéka se do Ostravy dostane vůbec poprvé. Její princip je celkem jednoduchý. U vstupu dáme zájemcům sluchátka s přepínačem a pak už si jen vyberou jeden ze dvou hudebních kanálů, na kterých budou hrát naši dýdžejové," vysvětlila autorka nápadu Veronika Snopková s tím, že pokud si bude chtít tuto novinku někdo vyzkoušet, může přijít ve středu ke Studentské stage do Silent stanu.

NepřehlédněteZÍSKAT ZDARMA 2 VSTUPENKY na Majáles mohou i čtenáři Deníku, a to prvních pět, kteří odpoví správně na soutěžní otázku zveřejněnou v úterním tištěném vydání (z 23. dubna 2013).

Správnou odpověď na zveřejněnou otázku můžete zasílat na e-mail www.msdenik@denik.cz od časných ranních hodin do 12.00 hodin, kdy soutěž končí.

POZOR! Při převzetí výhry bude nutné předložit zakoupené tištěné úterní vydání Deníku (z 23. dubna 2013).

Organizátoři majálesu mají dobrou zprávu i pro milovníky cyklistiky.

„Všichni, kdo přijedou na kole, mají možnost si jej uložit do naší úschovny. Jako bonus pak získají vstupenku za předprodejovou cenu sedmdesát korun," řekl Ondřej Kolínek ze sdružení Ostravounakole, které tuto novinku přichystalo. Doplnil, že plná cena vstupenky na místě je o třicet korun vyšší.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: Majáles se blíží. Stěhuje se do Dolní oblasti Vítkovic