Největší hity Richarda Müllera v komorním šansonovém aranžmá zazní v pátek 14. října v Domě kultury města Ostravy, kde tento charismatický slovenský zpěvák zahajuje českou část své podzimní koncertní série nazvanou To nejlepší tour 2016.

Během turné trvajícího od začátku října do poloviny prosince zavítá celkem do devětadvaceti českých a slovenských měst, přičemž na Moravě bude mít kromě Ostravy ještě zastávku v Brně a Přerově. V průběhu přibližně dvouhodinového koncertu zazní vedle popových hitů, jako jsou Po schodoch, Kníže Rohan nebo Nebude to také ľahké, drahá… rovněž známé balady typu Rozeznávám, Rieka či Milovanie v daždi.

„To nejlepší tour vzniklo v podstatě na přání mých fanoušků," prozradil o koncertě charismatický zpěvák Richard Müller.

„Malinko vyhladověli, protože celé tři roky mě neslyšeli na koncertě zazpívat žádný z mých větších hitů. Loni jsem jezdil se vzpomínkovým repertoárem, který pro mě napsal Jaro Filip, a dva roky předtím s výběrem písní interpretovaných a cappella. Je tedy načase dopřát svým příznivcům, ať si vrchovatě užijí, a vyhovím jim i v tom, že celé turné odehraji v šansonovém duchu, protože mi podle nich tato poloha nejvíc sekne."

Koncert největších hitů Richarda Müllera začíná ve společenském sále Domu kultury města Ostravy v pátek 14. října od 19 hodin.