Drsní muži a silné ženy si přijdou na své. V boxerském ringu se utkají neohrožení zápasníci z největší školy thajského boxu na severní Moravě Como-3 Gym s odvážnými bojovníky z celé České republiky.

„Návštěvníci Ostravy v plamenech budou mít také možnost postavit se osobně do ringu a vyzkoušet si ho na vlastní kůži. Pro ty nejtvrdší z nejtvrdších jsou připraveny silové soutěže o atraktivní dárky.

Zatahovací střecha

Jsme perfektně připraveni i na případný déšť. Snažíme se přichystat maximálně možný komfort. Obrovskou výhodou je také zatahovací střecha, která návštěvníky ochrání před případným deštěm," říká za organizátory akce Petr Šiška. Ostrava v plamenech začíná v sobotu 2. srpna ve 13 hodin v Dolní oblasti Vítkovic.

Plnohodnotné koncertní sety předvede pět domácích rockových stálic.

Českou scénu budou reprezentovat skupiny Doga, Legendy se vrací, Dymytry, Kreyson a Citron.

„Největšími lákadly ovšem budou finští melodici Sonata Arctica a hudební uragán z Los Angeles jménem W.A.S.P. pod taktovkou divočáka Blackieho Lawlesse," dodává Petr Šiška.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketportal a Ticketpro za 890 korun. Vstupenky budou k dostání také na místě za 990 korun. Podrobnosti na webových stránkách www.ostravavplamenech.cz.