Fishero se na české tetovací scéně pohybuje od roku 2000. Za tu dobu se mu dostalo uznání nejen v České republice, ale také v zahraničí. Je známý především tvorbou tzv. rukávů, tetování, která plošně pokrývají paže a ruce.

"Bylo to někdy v roce 2015. Procházel jsem si fotky svých prací a dokázal jsem si vybavit nejen ty lidi, ale jejich příběhy. A pak mě napadlo, že by bylo skvělé se o ně podělit i s ostatními, aby nebyly zapomenuty a třeba někoho inspirovaly," komentuje Fishero vznik knihy Stories of the Sleeves.

Na ostravském uvedení knihy se role kmotra zhostil tatér Ondrash.

V ní čtenáři najdou portréty 23 klientů ostravského tatéra, které jsou popsány nejen textem, ale především fotografiemi. Kromě ateliérových portrétů se na stránkách knihy nachází také fotografie z netradičních a nečekaných míst - autobazar, opuštěný hřbitov nebo kulisy stadionu Bazaly. To vše společně s česko-anglickými texty podtrhává důležitou myšlenku knihy, že tetování může být zábava, koníček, láska i radost.

Na ostravském uvedení knihy se role kmotra zhostil tatér Ondrash. Za jeho tetováními míří do jihomoravského Znojma lidé z celého světa a termíny má obsazeny na několik let dopředu. "Fishero je legenda, který mi byl vždy inspirací a vzorem," řekl Ondrash během křtu knihy.