Vpravdě interaktivním dvojkoncertem, uspořádaným 30. a 31. října v Domě kultury města Ostravy, se po dvouleté tvůrčí pauze vrací na pódia zpěvák a skladatel Tomáš Klus.

Koncertní vystoupení, stejně jako celou svou podzimní šňůru, nazval Recyklus tour, přičemž podstata nápadu spočívá v tom, že samotní fanoušci mohou hlasováním na webových stránkách interpreta rozhodnout, které z celkem dvaasedmdesáti nabízených písniček mají na koncertě zaznít.

BEZPLATNÝ JUKEBOX

„Je to takový internetový bezplatný jukebox," vysvětlil s úsměvem Tomáš Klus.

„Stačí kliknout a počkat si, jestli ten můj tip převálcuje počtem kliknutí tipy jiných fanoušků, a přiložit tak ruku k dílu při třídění odpadu, nebo spíš prosívání zrna od plev. Pro každý koncert tak zrecyklujeme celkem dvanáct písniček, přičemž stejný počet dalších, určených pro druhou půlku koncertu, budou zas pro změnu srdcovky členů mé kapely čili Jiřího Kučerovského, Jana Lstibůrka, Petra Škody a mě," dodal Tomáš Klus.

Oba koncerty z podzimní série Recyklus tour 2016 začnou ve společenském sále Domu kultury města Ostravy 30. a 31. října od 19 hodin, jsou pouze k stání a předprodej vstupenek byl již zahájen. (bře)