Pro prezentaci si ale tentokrát nevybrala žádnou z ostravských galerií, nýbrž nevelké prostory kavárny a čajovny Café Sedmé nebe na Chelčického ulici v Moravské Ostravě.

Zde si návštěvníci třeba právě u šálku dobrého čaje či kávy mohou v klidu prohlédnout dvacítku obrazů vytvořených technikou podmalby na skle. Tato technika není ani dnes považována za tzv. „uměleckou“, spadá spíše do kategorie uměleckých řemesel. Nejspíš proto, že ji v sedmnáctém, osmnáctém a ještě i devatenáctém století používali lidoví, většinou neprofesionální umělci ke tvorbě malých obrázků s vyobrazením světců či jiných náboženských motivů, a byly neodmyslitelnou součástí především venkovských chalup.

Mrvová ale tuto techniku, jež se nevyučuje na žádné z uměleckých škol, dokonale zvládla a navíc církevní témata nahradila světskými, čímž jí dala nový rozměr. Zařadila se tak k takovým tvůrcům, jako jsou například Václav Hrabánek, Valeria Beňačková, Michal Tesař či Barbora Štísová, kteří techniku podmalby na skle oživili a přiblížili současníkům.

Nutno také dodat, že Mrvová, přestože má umělecké vzdělání, se „uměním“ neživí a pracuje jako redaktorka v Moravskoslezském deníku. Výstava bude v Café Sedmé nebe k vidění přibližně měsíc a je prodejná. Kavárna je pro veřejnost otevřena v pracovní dny od 8 do 20 hodin.