V Domě kultury města Ostravy (DKMO) vystoupí s tímto vtipným interaktivním divadelním představením s koncertem ve středu 21. května od 19 hodin a slibuje Ostravanům skvělou zábavu.

„Rádi bychom tímto pořadem dali možnost k seznámení komukoliv, kdo by si přál potkat velké množství krásných, inteligentních a nezadaných žen. A díky tomu i mužů," uvedl Jan Budař. „Před koncertem si bude možné za symbolickou cenu zakoupit vkusný barevný doplněk, který každého návštěvníka zařadí do příslušné kategorie, to aby byly vztahy co nejpřehlednější a nevznikala nepříjemná nedorozumění," dodal hlavní protagonista

V reálu to bude vypadat tak, že všichni zadaní zůstanou bez doplňku, zatímco ti, kteří budou o seznámení usilovat, obdrží doplněk v bílé barvě, a ti, kdo jsou sice zadaní, ale přesto se touží seznámit, dostanou doplněk v barvě růžové.

Podle protagonistů přibližně dvouhodinové pódiové recese Seznamme se čekají diváky Budařovy nové i známé písně nejen o lásce, debata nejen o vztazích, tanec nejen sexuální a stand up výstupy nejen komické.