„Hudební festival se bude konat opět na dvou pódiích Nádvoří Stage a Aréna Stage , kde v poledních hodinách vystoupí mladé hudební soubory, vítězové amatérských hudebních soutěží Boom Cup a Radegast Líheň, a od odpoledních do nočních hodin proběhne produkce známých rockových kapel," lákají na akci její organizátoři.

V letošním ročníku se pořadatelé zaměřili na rockové legendy, které v Ostravě delší dobu nevystupovaly, a tudíž jsou po nich tamní fanoušci „hladoví", jako například Aleš Brichta Band, zpěvačka Tanja i oblíbená skupina Doga nebo stále „bláznivější" Vilém Čok & Bypass či moravská ethnometalová formace Silent Stream Of Godless Elegy. Představí se rovněž mladá partička Segment, finalista televizní soutěže Česko Slovensko má talent. Ze zahraničí přijede německá formace Asgaia, vystoupí Slovák Tom Grohregin, žijící v Ostravě.

Součástí festivalu budou opět doprovodné akce i atrakce pro děti a mládež dětský koutek. Celým festivalem bude provázet i na kytaru hrát moderátor a bavič Ruda z Ostravy.