„I já patřím do Fanklubu člověka, kterého neposlouchají slepice, nežerou kuny, ale kterého posloucháme a žereme my," uvedla svého hosta moderátorka pořadu. 

Tomu opět nechyběl humor. Například na otázku, zda by nepobyl v lázních na menší wellness pobyt, odpověděl: „ To by mne zřejmě zabilo."

Asi nejvíce Ivo Šmoldas pacienty a návštěvníky z okolí Klimkovic pobavil svým komentářem: „Jo, státní pohřby už nejsou to, co bývaly!" a vrátil se v povídání do historie pohřbů státníků, církevních hodnostářů.

Kromě toho, že Ivo Šmoldas je překladatel a glosátor, je také umělec na volné noze. Jakmile se objevil v televizi v pořadu Dementi, aniž by o to usiloval, stal se svým osobitým humorem velmi populární.

Spolu s Radimem Uzlem tvoří dvojici bavičů, kteří se navzájem skvěle doplňují. Proto ne náhodou bude hostem v příštím Lázeňském kafíčku - 16. května - opět uznávaný sexuolog.

Překladatel a skvělý glosátor Ivo Šmoldas byl hostem Lázeňského kafíčka – autorského pořadu Vlaďky Dohnalové v Sanatorích Klimkovice.