„Minulým turné k desce Inzerát jsme si laťku nastavili hodně vysoko a nyní chceme sami sebe překonat. Fanoušci se mohou těšit na řadu překvapivých momentů, více než u Inzerát Tour. Ale zatím zůstaneme tajemní, protože dopředu prozrazovat se nemá.

Bylo těžké vybírat, přece jen jsme za ty roky fungování už napsali pěknou řádku oblíbených hitů," uvedl Richard Krajčo, zpěvák a frontman skupiny, který se ujal režie celé show, takže přes půl roku dohlížel i na vznik výpravných LED projekcí.

Na turné připravila kapela scénu srovnatelnou s největšími zahraničními hvězdami. Na pódiu bude přes 300 světel a vizuálních efektů, které vynáší motorový systém o nosnosti šedesát tun. Ostravský pivovar bude i tentokrát doprovázet skupinu Kryštof na jejich letošním turné.

Na všech koncertech s výjimkou brněnského se bude čepovat Ostravar Original. „Kapela Kryštof představuje absolutní špičku české hudební scény.

Je známa svými neuvěřitelně věrnými, komunikativními fanoušky a samozřejmě fantastickými vystoupeními. Jsme rádi, že můžeme se skupinou spolupracovat a že se budeme podílet na jejich dalším turné," uvedla Zuzana Cieciotková, manažerka značky pivovaru Ostravar.

Kryštof Srdcebeat Tour 2015 se uskuteční od 19. října do 3. listopadu v Ostravě, Brně, Praze, Liberci a Pardubicích.

Turné navazuje na album Srdcebeat, které vyšlo 1. června letošního roku a je v pořadí sedmým studiovým albem skupiny Kryštof.

SEZNAM VÝHERCŮ SOUTĚŽE MS DENÍKU A PIVOVARU OSTRAVAR

Pavla Trojanová

Svatava Kučerová

Ivo Franek

Michaela Miková

Vladimír Bena