„Když jsem Helence, která má na svém kontě už řadu velmi úspěšných filmových rolí za všechny jmenujme Šíleně smutnou princeznu či Jen ho nechtě, ať se bojí , nabídl komediální postavu, s nadšením ji přijala. Navíc jejím hereckým partnerem je Pavel Zedníček, který si po roli populárního Písaříka v Básnících tentokrát zahraje urologa,“ uvedl Dušan Rapoš.

TITULNÍ PÍSEŇ

Premiéra filmu se uskuteční 9. září letošního roku. Má nabité herecké obsazení. Vedle hlavních postav, jež ztvárnili Mahulena Bočanová, Jana Paulová, Eva Vejmělková, Robert Jašków, Miroslav Etzler a Petr Rychlý, se v něm objeví i Jakub Kohák, Dana Morávková, Pavel Zedníček, Dominika Myslivcová, Adam Mišík a mnoho dalších známých umělců.

Datum premiéry rezonuje s termínem vydání nového cédéčka Heleny Vondráčkové, které by se mělo na trhu objevit také v září 2020. Od této shody náhod byl pak už jen krůček k tomu, aby hudební skladatel Lešek Wronka a textař Petr Šiška, autoři mnoha Heleniných hitů, jako například To tehdy padal déšť, Neuč slunce hřát, Sundej kravatu, Tu tvou vůni cítím dál a jiných, pro ni připravili titulní píseň celého filmu se stejným názvem Ženská pomsta.

V HLAVNÍ ROLI NEVĚRA

„Helena je tím nejvhodnějším interpretem, který může zejména divačkám zprostředkovat pocity z našeho filmu formou písně,“ říká textař a producent filmu Petr Šiška.

„Tato píseň zazní jako bonus na mém připravovaném albu, chystáme k ní také videoklip,“ prozradila Helena Vondráčková.

A O ČEM BUDE SNÍMEK VYPRÁVĚT?

„Jedná se o typickou ženskou komedií o tom, co všichni známe a nějakým způsobem jsme to i zažili, totiž o nevěře. Nevěrní manželé jsou za své hříchy po právu potrestáni, a jak tvrdí naše hlavní hrdinky, pomsta může být někdy i sladká,“ říkají autoři scénáře Eva Vejmělková a Dušan Rapoš.

ČAS PRO STŘIŽNU

„Natáčení, které většinou probíhalo v Ostravě a okolí, ale také v Praze, se pomalu chýlí ke svému konci. Čeká nás ještě krátký výlet do jedné mořské destinace,“ doplnil producent Petr Šiška.

Podle jeho slov se nyní paralelně rozjely práce ve střižně a hudebním studiu. Pod vedením střihače Dušana Milka vzniká finální podoba komedie, která nabízí manuál pro ženy, jak potrestat své nevěrné partnery.

A mezitím už pod taktovkou mladého hudebního producenta Lukáše Chromka vznikla ve studiu Soundevice zbrusu nová píseň Heleny Vondráčkové, kterou autoři co nejdříve představí posluchačům. A možná se křtu nového cédéčka Heleny Vondráčkové dočkáme už na slavnostní premiéře filmu 9. září v pražské Lucerně.

A o tom, jak Ženská pomsta může být sladká, se budou moci diváci přesvědčit od 10. září 2020 v našich kinech.