Můžeme se těšit na vystoupení bubenické skupiny Rytmy pořadatelského Čtyřlístku, která každoročně sklízí úspěchy nejen na domácí půdě, ale i na různých festivalech a přehlídkách v celé republice. S Rytmy spoluúčinkuje skupina Bum Bum Band Junior Kuby Kupčíka a děti ze Základní umělecké školy Eduarda Marhuly v Ostravě-Zábřehu. Od samého zrodu koncertů Všechny barvy duhy spolupracují pořadatelé s Lidovou konzervatoří a Múzickou školou Ostrava, jejíž posluchači nebo absolventi se představí i na letošním koncertu. K těm nejzajímavějším bude bezesporu patřit i vystoupení Martina Chodúra – zpěváka, textaře, skladatele a multiinstrumentalisty, který od svého vítězství v prvním ročníku Česko-Slovenské Superstar v roce 2009 zaujal pevné místo na české hudební scéně nejen jako zpěvák, ale mj. i jako skvělý instrumentalista ve hře na klarinet. Těšit se můžeme také na tanečníky ze souboru Bílá holubice a muzikanty z kapely Mentallica.

Hroch s dýní. Podzim v Zoo Ostrava.
OBRAZEM: Den zvířat a podzim v Zoo Ostrava. Podívejte se, co všechno se chystá

Letos je patronem a spoluúčinkujícím koncertu hudebník, skladatel, textař aranžér a herec Ondřej Gregor Brzobohatý v doprovodu saxofonisty Matěje Kobylky. Můžeme se těšit i na vystoupení hostujícího Dětského sborového studia Ostrava-Jih, které po loňském úspěchu přizval Čtyřlístek opět ke spolupráci. Koncertním večerem nás budou doprovázet v rolích moderátorů herci dvou ostravských divadel – Jiří Sedláček z Národního divadla moravskoslezského a jeho syn Michal Sedláček, člen hereckého souboru Divadla Mír. Režie večera se i tentokrát ujal Ilja Racek.

Není pochyb o tom, že také letos nám přinese koncert Všechny barvy duhy, jenž se koná díky finanční podpoře Moravskoslezského kraje a statutárního města Ostravy, silné zážitky. Určitě si je nenechejte ujít. Vstupenky lze zakoupit na internetových stránkách Národního divadla moravskoslezského www.ndm.cz.