Letošní ročník Karolina Oktobeerfest vypukne už příští týden 11. a 12. října 2019. Dorazí na čtyři desítky regionálních pivovarů se sto druhy piv. Největší novinkou letošního ročníku bude zřízení velkokapacitní pivnice až pro 1,5 tisíce lidí na zastřešeném náměstí u Trojhalí.

Hlavní hvězdou letošního programu je popová legenda - skupina  Boney M. Hudební program doplní přední české a slovenské kapely Rybičky 48, Lenny, Iné Kafe, Sto zvířat, Děda Mládek Illegal Band nebo Mňága a Žďorp. Sobotní hlavní program zakončí velkolepý ohňostroj.

A VY MŮŽETE BÝT U TOHO!

SOUTĚŽ DENÍKU O 10 VSTUPENEK A 10 PIVENEK!
Pět výherců 5. kola si tentokrát mezi sebou rozdělí nejen 10 vstupenek, ale také 10 pivenek. Stačí odpověď na otázku zaslat do úterního rána (8. října 2019 do 9 hodin) na e-mailovou adresu: web.msdenik@denik.cz pod heslem Karolina Oktobeerfest se svým jménem a telefonním číslem.

Soutěžní otázka 5. kola zní: Kolikátý ročník Karolina Oktobeerfestu se letos koná?

Z došlých odpovědí vylosujeme 5 šťastných výherců, kteří od nás obdrží 2 vstupenky a 2 pivenky na Karolina Oktobeerfest 2019.
NEPŘEHLÉDNĚTE: VSTUPENKY I PIVENKY SI BUDETE MUSET VYZVEDNOU OSOBNĚ V REDAKCI DENÍKU!

*Soutěž podléhá pravidlům soutěží pořádaných VLTAVA LABE MEDIA a.s., která najdete zde.

„Ve zbrusu nové pivní zóně Beerhalí načepujeme lidem pivo do skla i do tupláků. Na programu bude živá hudba, pivní soutěže, netradiční hra pro celou partu Beerpong nebo originální stand-up comedy s pivní tematikou,“ láká na slavnosti marketingový ředitel Fora Nová Karolina Tomáš Lučan.

Předprodej vstupenek probíhá na webu www.oktobeerfest.cz. Poprvé je možné na Karolina Oktobeerfest zakoupit vstupenky také do VIP zóny.