Organizátoři pro letošní ročník připravili několik novinek v čele s velkokapacitní pivnicí v Trojhalí, vratnými kelímky a bezhotovostními platbami. Předprodej vstupenek právě začal, prvních 1 000 vstupenek  je za zvýhodněnou cenu. Karolina Oktobeerfest naservíruje dva dny pestré pivní nabídky od klasických ležáků přes pšeničná piva až po pivní speciály IPA nebo ALE. Jak kvalitně a správně načepovat pivo ukážou zájemcům mistři výčepní v Radegastově škole čepování, na tradičních gastronomických specialitách si pak pochutnají velcí i malí návštěvníci.

„Letošní Oktobeerfest bude naprosto unikátní a opět s neopakovatelnou atmosférou tradičního pivního festivalu. Ve velkokapacitní pivnici v Trojhalí budeme  celý den a noc nabízet  pestrou pivní sestavu Plzeňského Prazdroje, kterou dostanou načepovanou do skla a vybraná piva také do tupláků. Festivalovou náladu dokreslí stylová výzdoba a obsluha v tematických krojích. Program zde doplní živá hudba, baviči nebo pivní soutěže,“ říká Tomáš Lučan, marketingový manažer obchodního a zábavního centra Forum Nová Karolina.

Pořadatelé připravují také rozšíření areálu a větší komfort pro návštěvníky. Venkovní velkokapacitní stany nabídnou více míst k sezení, pro děti se chystá dětská zóna plná zábavních a skákacích atrakcí nebo celodenní program s animátory.

Letos se budou všechny nápoje v areálu slavností čepovat do ekologických a vratných kelímků NickNack. Pro rychlejší a pohodlnější odbavení u stánků se bude platit pomocí čipů, které půjdou nabít jakoukoliv částkou v pokladnách v areálu pivního festivalu. Sobotní hlavní program zakončí velkolepý ohňostroj.

První ročník pivního festivalu Karolina Oktoberfest nabídl více, než jen piva třiceti regionálních pivovarů.

Limitovaná edice tisíce kusů dvoudenních vstupenek se prodává za cenu 249 Kč, v online předprodeji bude stát dvoudenní vstupenka  od 399 Kč, jednodenní na pátek od 199 Kč a jednodenní na sobotu od 299 Kč.

Nákup limitované edice a následný předprodej vstupenek probíhá na webu www.oktobeerfest.cz.