Colours of Ostrava je multižánrový hudební festival každoročně pořádaný v centru Ostravy. Poprvé se konal v roce 2002. Letos proběhne ve dnech 14. – 17. července.

Mezi nejznámější interprety letošního ročníku patří: Grinderman, Youssou N´Dour´, Public Image Ltd., Yann Tiersen, Clannad, Balkan Brass Battle, Swans, Apollo 440, Brendan Perry, Santigold, Choc Quib Town, Joan As Police Woman, Andreya Triana, N.O.H.A., Mono, Dubioza.
Kolektiv: Luísa Maita, Bomba Estéreo, La Shica, SMOD, Sam Karpienia, Stephan Micus, David Hykes, Desert Slide, Moana and the Tribe a další.

Články o festivalu najdete zde:Festival Colours of Ostrava

Získat můžete také knihu dětský lékař

Vše o zdraví dítěte od kojeneckého věku do puberty. Tuto souhrnnou publikaci o dětském zdraví sestavila Americká lékařská asociace. U nás ji k vydání doporučilo Sdružení praktických lékařů pro děti a dorost ČR. Překlad je revidovaný českými pediatry. Pro české vydání zpracovala doplňující kapitolu O prenatálním vývoji a těhotenství známá česká pediatrička MUDr. Dana Nedělková. Jedná se o nejobsáhlejší publikaci, která je k dispozici. Kniha představuje opravdu nejsouhrnnější informace o zdraví dítěte, a to jak z hlediska vývoje a prevence, tak diagnostiky a léčby.

Potěšte své děti roztomilýmiZhu Zhu Pets(křečci)

Každý křeček je unikátní - má svoje datum narození, sběratelské číslo a mateřské znamínko. Inteligentní plyšoví křečci piští, mručí, kňourají zatímco běhají a užívají si své oblíbené atrakce. Křeček bude jako tvůj skutečný domácí mazlíček. Má dva hrací módy, díky nimž si s křečkem užiješ nekončené hodiny bláznivé zábavy. V mazlícím režimu křeček jemně cukruje a přede, v průzkumném režimu zkoumá svoje stanoviště, vydává zvuky a reaguje přesně podle toho, na jakém stanovišti se nachází.

Podmínky předplatného se řídí Všeobecnými podmínkami pro předplatné, které jsou umístěny na ww.mojepredplatne.cz.

Bližší informace získáte na telefonní lince 603 603 235 nebo dasa.hadrbolcova@denik.cz

*Ceník hovoru z celé ČR je 1,60 Kč včetně DPH za každou započatou minutu pro volání z pevné linky. Volání z mobilního telefonu dle tarifu mobilního operátora.