Nehoda se stala v Ostravě-Výškovicích v ulici Srbská krátce po osmé hodině. Na místě zasahovaly všechny složky IZS, tedy jak policisté, tak záchranáři a hasiči.

Řidička (ročník 1978) osobního vozidla jela po ulici Výškovická, ale odbočila doleva na ulici Srbskou právě v době, kdy tudy projížděla tramvaj, čímž došlo k jejich střetu.

Městská část Mariánské Hory a Hulváky, 6. února 2020 v Ostravě.
SERIÁL: Co znamená nové schéma tramvají pro Mariánské Hory a Hulváky

Přivolaní hasiči museli zaklíněnou řidičku z auta vyprostit za pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení. Otřesená žena byla předána do rukou zdravotníků a převezena do nemocničního zařízení.

„Policisté na místě provedli dechovou zkoušku jak řidičce, tak řidiči tramvaje, v obou případech s negativním výsledkem. V současné době je tramvajová doprava plně průjezdná. Místem však doporučujeme nadále projíždět s opatrností, a to z důvodu probíhajícího dokumentování nehody,“ informovala policejní mluvčí Eva Michalíková.

Zdroj: Youtube

„Hasiči zajistili vozidlo proti požáru a po ukončení šetření nehody ze strany Policie ČR provedli úklid vozovky i kolejiště,“ doplnila mluvčí hasičů Kamila Langerová.